Про нас

 

Про нас і наше виробництво

Наша фірма більше 15 років професійно займається текстильним дизайном інтер’єру «під ключ»: це квартири, будинки, ресторани і готелі. Ми маємо в своєму розпорядженні велику кількість тканин, тюлів, прикладних матеріалів, аксесуарів провідних європейських виробників, колекції яких ми оновлюємо щороку. Виробляємо (створюємо, виготовляємо, випускаємо) вироби тільки під замовлення: це тюль, штори/римські штори, покривала, декоративні подушки, текстиль для їдальні (скатертини, серветки), постільні речі та ін.

 

В даній статті нам хочеться надати невелику інформацію, яка допоможе Вам  прийняти правильне рішення при виборі текстилю.

    1. Роль текстилю в інтер’єрі

Всім відомо, що в будь-якому приміщенні вікна вирішують величезну роль і визначають атмосферу яка панує в будинку. Правильний вибір текстилю вносить значний вклад в загальну картину дизайну приміщення. Це не тільки привабливість, але і функціональність, що так само дуже важливо.

За допомогою текстилю можна підкреслити вибраний Вами стиль або задати його. Візуально, за допомогою текстилю і його колірної гами можна пом’якшити лінії, завуалювати деякі архітектурні прогалини і перевести їх в елементи декору і т. д. Наші дизайнери допоможуть підкреслити Ваш індивідуальний інтер’єр і врахують всі Ваші побажання.

2. У чому полягає наша робота?

а) визначення Вашого стилю, підбір тканин і матеріалів, які підкреслять Ваш стиль, прикрасять Ваше приміщення і забезпечать функціональність і надійність;

б) знайти розумний компроміс, який забезпечить якість обраних тканин і матеріалів (карнизів, фурнітури та ін.) за цінами на які розраховує замовник.

    3. Ціна- важливе питання

Вибір тканин дуже різноманітний:

а) за колірною гамою,

б) за змістом,

в) за технологією виготовлення і, отже, якість тканини визначає її ціну.

Не може низька ціна гарантувати якість.

Ми працюємо в трьох цінових сегментах:

– від 5- 15 у.о.                                     від 135 гр. – 400 гр.

– від 15- 30 у.о.                                 від 400 гр. – 810 гр.

– від 30 у.о. і вище                            від 810 гр. і вище

Всі три сегменти – це якісні європейські тканини і матеріали. Досвід показує, що в нашому розмаїтті вибору завжди можна знайти рішення для будь-якого інтер’єру, враховуючи бюджет нашого клієнта.

    4. Пошиття текстилю

Після того як тканини і моделі обрані- важливим є момент пошиття штор, від чого і залежить зовнішній вигляд виробу. Пошиття проводиться у власному швейному цеху на сучасному обладнанні під контролем технолога. При пошитті використовуються якісні європейські матеріали: нитки, шторна стрічка, бахрома і ін. Розкрій тканини індивідуальний за розмірами з точністю до вимірів на об’єкті. Кожен шов проходить через волого-теплову обробку. В кожному виробі використовується велика кількість ручних операцій: позначка, закладання складок, драпірування, що забезпечує відмінну якість. Окрім цього, нами оброблена технологія пошиття маркіз, різних ламбрекенів, австрійських штор та інше. Покривала, декоративні подушки, наматрацники виготовляються в поєднанні з матеріалами мікрофібри і антиалергійними наповнювачами.

5. Як ми працюємо «під ключ»

Згідно досвіду роботи у нас виробилося три варіанти циклу виконання робіт від вибору тканин: пошиття, установки карнизів, монтажу штор і шторних композицій:

6. Важливість вибору карнизів:

На перший погляд здається, що вибір карнизів- питання не таке важливе, але ми йому приділяємо велике значення з наступних причин:

– вибір повинен надавати технічне забезпечення його установки і функціональності;

– карниз повинен вписатися в концепцію інтер’єру;

– карниз повинен витримати навантаження, яке він несе, а це можливо при правильному кріпленні;

– вибір карниза залежить від обраної моделі (1,2,3,4 і т. д. лінії) за якими рухаються деталі;

– вибір карнизів повинен враховувати особливості вікна (арочні, еркерні, мансардні, прямі, круглі та ін.)

Ми працюємо з виробниками карнизів Німеччини, Польщі, Туреччини, України та ін. Великий асортимент карнизів дозволяє знайти потрібне рішення для конкретного замовника.

7. Що найголовніше?

Ми не працюємо на «потік». У своїй роботі дуже відповідальні, для нас важливо забезпечити клієнту якісну роботу, не допустити розчарування. Ми впевнені, що цінна, індивідуальна, добре зроблена робота набагато важливіша від кількості об’єктів в портфоліо. Велике значення надаємо майстерності і якості виконаної роботи, з урахуванням важливих елементів гармонії і гарного смаку. Наші висококваліфіковані фахівці виконають модель будь-якої складності. Щоб йти в ногу з часом і рівнятися на провідних світових дизайнерів, ми систематично відвідуємо виставки по архітектурі, меблях, декорі та текстильному дизайні інтер’єру.

Для нас дуже важливим є те, що в якому стилі ми б не працювали, текстильний дизайн повинен бути модним. Адже мода, як відображення часу не тільки в одязі, забарвлення штор повторюють ті ж кольори і відтінки.

У своїй роботі ми ставимо красу на одному рівні зі зручністю і функціональністю. Текстиль буде тішити Вас не один рік і на це спрямовані всі наші зусилля, адже ми прекрасно розуміємо, що до моменту, коли людина вже готова замовляти текстиль для дому проходить не малий відрізок часу, поки будується будинок або йде «нескінченний» ремонт і т. д.

Ми допомагаємо Вам облаштувати будинок, щоб в ньому було затишно і красиво, це важливо для кожного з нас.

Будемо раді працювати з Вами!

Контакти:

Україна, м. Чернівці

В. Аксенина, 2Б

+38 066 866 39 40
+38 097 536 95 59

mail: storievgenia@gmail.com
skype: salonshtorevgenia